Kategorie produktů

Žárovka Infrared 150W Basking Spot Exo Terra Hagen

Žárovka Infrared 150W Basking Spot Exo Terra Hagen

Infrared Heat Glo je zdroj tepla na celých 24 hodin. Je to červená bodová žárovka s klasickým závitem E27. Vyzařuje hodně tepla a jen minimum světla, je ideálním zdrojem tepla hlavně v noci,...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 14 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 209 Kč, ušetříte 30 Kč (14 %)

179včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 55213
  • EAN 1556122146
  • Výrobce / dodavatel Hagen
  • Hmotnost 66 g

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Infrared Heat Glo je zdroj tepla na celých 24 hodin. Je to červená bodová žárovka s klasickým závitem E27. Vyzařuje hodně tepla a jen minimum světla, je ideálním zdrojem tepla hlavně v noci, protože zvířatům výrazně nenarušuje světelný režim. Infračervená bodová žárovka je vhodná pro pouštní a tropická terária a může být kombinována s žárovkami nebo kompaktními zářivkami.

Upozornění:

Noční přitápění vždy pečlivě zvažte podle druhu chovaného zvířete. Pro většinu plazů je určitý noční pokles teploty přirozený. Zjistěte si, z jakých klimatických podmínek Vaše zvíře pochází a podle toho, pomocí různých tepelných zdrojů, vhodně vybalancujte v teráriu teploty.

Rozměry:

délka: cca 13 cm

průměr: cca 9 cm


Žárovku je nejlepší zapojit do celokeramických objímek - keramická objímka s kabelem Namiba Terra a keramická objímka. Při použití keramických krytů jsou vhodné tyto velikosti: keramické stínítko na UV lampu.

Vlastnosti

Délka9.5 cm
Šířka9.5 cm
Výška13.5 cm
Hmotnost66 g
Hmotnost celého balení:150 g