Kategorie produktů

Zářivka Grolux T8, 15W, 438mm

Zářivka Grolux T8, 15W, 438mm

Lineární zářivka GRO-LUX pro osvětlování rostlin se stala mezi pěstiteli již známým pojmem. Vyzařuje spektrum s vysokým podílem modré a červené složky, což podporuje...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 17 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 279 Kč, ušetříte 20 Kč (7 %)

259včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 55708
  • EAN 5410288007083
  • Výrobce / dodavatel Sylvania
  • Hmotnost 65 g

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Lineární zářivka GRO-LUX pro osvětlování rostlin se stala mezi pěstiteli již známým pojmem. Vyzařuje spektrum s vysokým podílem modré a červené složky, což podporuje fotosyntézu a tím zajišťuje ideální světelné podmínky pro růst rostlin. Zároveň zvyšuje intenzitu světla a zvýrazňuje přirozené barvy rostlin a živočichů.

Tato zářivka nevyzařuje UV záření, proto v teráriích, kde žijí plazi s potřebou ultrafialového záření, kombinujte se speciálními UV zářivkami.

 

Technické parametry Sylvania GRO-LUX

Typ zářivky

T8

Výkon

15 W

Přesná délka trubice

437 mm

Průměr trubice

26 mm

Barevná teplota

8 500 K

Patice

G13

 

Zapojení zářivky: zářivka se zapojuje do patic s předřadníkem nebo do osvětlovacího tělesa. Všechny potřebné doplňky naleznete v kategorii patice na zářivky a v kategorii  Osvětlovací tělesa. Při zapojení do předřadníku s volnými paticemi je vhodné, pro zvýšení intenzity záření, doplnit zářivku reflektorem.

Upozornění! Staré zářivky v žádném případě nevyhazujte do běžného komunálního odpadu, vyžadují ekologickou likvidaci. Odevzdejte je do sběrného dvora nebo v prodejnách, kde zářivky prodávají.

Vlastnosti

Délka46 cm
Šířka2.5 cm
Výška0 cm
Hmotnost65 g
Hmotnost celého balení:100 g