Kategorie produktů

Terárium skleněné 46x46x61cm otevírací Zoo Med

Terárium skleněné 46x46x61cm otevírací Zoo Med

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ. Terárium...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 173 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 4 290 Kč, ušetříte 100 Kč (2 %)

4 190včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 52333
  • EAN 9761209104
  • Výrobce / dodavatel Zoo Med
  • Hmotnost 20,0 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ.

Terárium 46x46x61cm je terárium pro bezobratlé živočichy, plazy a obojživelníky.

Přední otevírací dveře umožňují snadný přístup pro údržbu a krmení. Horní větrací síťový kryt umožňuje průnik ultrafialového záření UV-B a infračerveného záření a lze ho zcela odklopit. Terárium je posazeno do plastového rámu, takže skleněné dno je kousek nad zemí, to umožňuje nalepení topné desky zvenku na dno terária - dochází k nutnému odvětrání a nehrozí přehřátí a prasknutí skla.

Pozor: topnou desku umisťujte vždy jen na menší část dna, aby nebylo vyhříváno celé dno - je to důležité pro zachování teplotních gradientů! Zvíře musí mít možnost vybrat si místo s vyšší i nižší teplotou, podle své momentální potřeby. Vyšší přední část umožňuje nasypání dostatečné vrstvy substrátu nebo nalití až 7 cm vody.

Toto terárium Zoo Med je bez vybavení.
 

 Vlastnosti

Délka46 cm
Šířka46 cm
Výška61 cm
Hmotnost20,0 kg
Hmotnost celého balení:20,0 kg