Kategorie produktů

Terárium skleněné 30x30x46cm otevírací Zoo Med

Terárium skleněné 30x30x46cm otevírací Zoo Med

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ. Terárium...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 90 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 2 290 Kč, ušetříte 100 Kč (4 %)

2 190včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 52331
  • EAN 9761209102
  • Výrobce / dodavatel Zoo Med
  • Hmotnost 7,70 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ.

Terárium 30x30x46cm je terárium pro bezobratlé živočichy, malé druhy plazů a obojživelníků.

Přední otevírací dveře umožňují snadný přístup pro údržbu a krmení. Horní větrací síťový kryt umožňuje průnik ultrafialového záření UV-B a infračerveného záření a lze ho zcela odklopit. Terárium je posazeno do plastového rámu, takže skleněné dno je kousek nad zemí, to umožňuje nalepení topné desky zvenku na dno terária - dochází k nutnému odvětrání a nehrozí přehřátí a prasknutí skla.

Pozor: topnou desku umisťujte vždy jen na menší část dna, aby nebylo vyhříváno celé dno - je to důležité pro zachování teplotních gradientů! Zvíře musí mít možnost vybrat si místo s vyšší i nižší teplotou, podle své momentální potřeby. Vyšší přední část umožňuje nasypání dostatečné vrstvy substrátu nebo nalití až 7 cm vody.

Toto terárium Zoo Med je bez vybavení.
 

 

Vlastnosti

Délka30 cm
Šířka30 cm
Výška46 cm
Hmotnost7,70 kg
Hmotnost celého balení:7,70 kg