Kategorie produktů

Exo Terra Terarium 30x30x30cm skleněné Hagen

Exo Terra Terarium 30x30x30cm skleněné Hagen

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ. Terárium...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 50 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 1 390 Kč, ušetříte 191 Kč (14 %)

1 199včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 52000
  • EAN 1556122600
  • Výrobce / dodavatel Hagen
  • Hmotnost 4,60 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

TERÁRIUM LZE  POUZE VYZVEDNOUT OSOBNĚ NA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V RUDNÉ NEBO NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ V PLZNI. BOHUŽEL SPEDIČNÍ SLUŽBY NEJSOU SCHOPNY DORUČIT TERÁRIUM NEROZBITÉ.

Terárium Exo Terra Terrarium je příbytek pro bezobratlé živočichy, velmi malé druhy plazů a obojživelníků.

Přední otevírací dveře umožňují snadný přístup pro údržbu a krmení. Horní větrací síťový kryt umožňuje průnik ultrafialového záření UV-B a infračerveného záření a lze ho zcela odklopit. Na zadní straně krytu jsou uzavíratelné vstupy pro vedení kabelů elektrických zařízení umístěných uvnitř terária (vodopád, čerpadlo, topný kámen atd...). Terárium je posazeno do plastového rámu, takže skleněné dno je kousek nad zemí, to umožňuje nalepení topné desky zvenku na dno terária - dochází k nutnému odvětrání a nehrozí přehřátí a prasknutí skla.

Pozor: topnou desku umisťujte vždy jen na menší část dna, aby nebylo vyhříváno celé dno - je to důležité pro zachování teplotních gradientů! Zvíře musí mít možnost vybrat si místo s vyšší i nižší teplotou, podle své momentální potřeby. Vyšší přední část umožňuje nasypání dostatečné vrstvy substrátu nebo nalití až 7 cm vody. Součástí terária je polystyrenové pozadí Rock Terrarium Background, které imituje skálu - je stejné barvy jako všechny ostatní dekorační předměty Exo Terra (napáječky, vodopády, topný kámen Heat Wawe Rock atd.) a poskytuje další rozměr pro šplhání. Je lehké a dá se snadno řezat na požadovanou velikost. Na zadní straně jsou vylisované drážky pro vedení kabelů. Pozadí není speciálně tvrzené, proto se nehodí pro větší, silnější a hrabavé druhy, snadno by ho zničily.

Toto terárium Exo Terra je bez vybavení, součástí balení je jedině polystyrenové pozadí, které imituje skálu. Polystyren není tvrzený, takže ho silnější zvířata mohou poškodit.

Pro terárium lze dokoupit originální Compact Top kryt, černou lamino skříňku, digitální teploměr, vlhkoměr a řadu dalších dekorací značky ExoTerra.

Vlastnosti

Délka30 cm
Šířka30 cm
Výška30 cm
Hmotnost4,60 kg
Hmotnost celého balení:4,60 kg