Kategorie produktů

Spínací hodiny mechanické

Spínací hodiny mechanické

Mechanické spínací hodiny jsou nejjednodušším řešením pro pravidelný světelný režim. Samy hlídají zapínání a vypínání světel,...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 7 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 169 Kč, ušetříte 10 Kč (6 %)

159včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 54200
  • EAN 8594012222403
  • Výrobce / dodavatel Robimaus
  • Hmotnost 0,130 kg

Popis výrobku

Mechanické spínací hodiny jsou nejjednodušším řešením pro pravidelný světelný režim. Samy hlídají zapínání a vypínání světel, podle toho jak je nastavíte.

Instalace: hodiny mají ciferník s čísly od 1-24, ty představují jednotlivé hodiny dne. Doba, po kterou chceme, aby světla svítila, se nastaví stlačením černých páček, které jsou kolem ciferníku (každá páčka představuje 15 min.). Těsně před tím než se hodiny zapojí do elektrické zásuvky, na ciferníku nastavte aktuální čas. Jakmile se hodiny zapojí do elektriky, ciferník se začne pomalu plynule otáčet a bude zapínat a vypínat světlo ve zvolený čas.
Elektrické spotřebiče napojené na spínací hodiny, musí mít vypínač vždy přepnutý v poloze "zapnuto".
Na levé straně mechanických hodin je posuvné tlačítko, při jehož přepnutí směrem nahoru vyřadíme hodiny z provozu (tzn. že se světla roszvítí, i když by zrovna měla být vypnutá).

Upozornění: pokud vypadne proud, hodiny se zastaví. Potom je třeba, otočením ciferníku, znovu nastavit aktuální čas. Hodiny je třeba přenastavit i v případě změny letního a zimního času. 

Vlastnosti

Délka4.5 cm
Šířka7 cm
Výška11.5 cm
Hmotnost0,130 kg
Hmotnost celého balení:0,130 kg