Kategorie produktů

Reflektor 45cm 15W

Reflektor 45cm 15W

Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových úchytek nasadí přímo na lineární zářivku. Balení obsahuje 2 plastové úchytky na T5 i T8 zářivky. Reflektor se dá kolem zářivky libovolně natáčet, takže...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 12 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 299 Kč, ušetříte 20 Kč (7 %)

279včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 53108
  • EAN 4022573860504
  • Výrobce / dodavatel Juwell
  • Hmotnost 70 g

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových úchytek nasadí přímo na lineární zářivku. Balení obsahuje 2 plastové úchytky na T5 i T8 zářivky. Reflektor se dá kolem zářivky libovolně natáčet, takže můžete tok světla směřovat kam potřebujete. Vyleštěný hliník odráží světlo a výrazně zintenzivní záření. Hliník je poměrně tvárný, takže na případnou úpravu nebo zkrácení stačí jen ostré nůžky.

Použití:

Reflektor se používá na zářivku 14 W a 15 W, která je zapojena v předřadníku nebo uchycena v pevných paticích na rampě a nemá tedy nad sebou pevný kryt, jako osvětlovací tělesa, ty už zpravidla mají reflektor (tedy odrazovou plochu pro světlo) zabudovaný v sobě. Reflektor by neměl nikdy chybět v teráriích nad 40 cm výšky, ale hodí se i pro nízká terária do 40 cm. Nezbytný je obzvláště pro pouštní, polopouštní, tropická terária a terária s rostlinami. Vyzařování světla zářivky se se vzdáleností výrazně snižuje, proto je třeba ho  reflektorem podpořit.

Doporučujeme používat i pro akvária, paludária a akvaterária

Vlastnosti

Délka40 cm
Šířka5.5 cm
Výška3 cm
Hmotnost70 g
Hmotnost celého balení:110 g