Kategorie produktů

Reflektor 120cm 36W

Reflektor 120cm 36W

Pro zefektivnění a zkvalitnění osvětlení v teráriu je určený reflektor. Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových úchytek nasadí přímo na lineární zářivku. Balení obsahuje 2 plastové úchytky...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 25 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 439 Kč, ušetříte 20 Kč (5 %)

419včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 53113
  • EAN 4022573860702
  • Výrobce / dodavatel Juwell
  • Hmotnost 0,230 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Pro zefektivnění a zkvalitnění osvětlení v teráriu je určený reflektor.
 
Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových úchytek nasadí přímo na lineární zářivku. Balení obsahuje 2 plastové úchytky na T5 i T8 zářivky. Reflektor se dá kolem zářivky libovolně natáčet, takže můžete tok světla směřovat kam potřebujete. Vyleštěný hliník odráží světlo a výrazně zintenzivní záření. Hliník je poměrně tvárný, takže na případnou úpravu nebo zkrácení stačí jen ostré nůžky.

Použití:

Reflektor se používá na zářivku 36 W a 40 W, která je zapojena v předřadníku nebo uchycena v pevných paticích na rampě a nemá tedy nad sebou pevný kryt, jako osvětlovací tělesa, ty už zpravidla mají reflektor (tedy odrazovou plochu pro světlo) zabudovaný v sobě. Reflektor by neměl nikdy chybět v teráriích nad 40 cm výšky, ale hodí se i pro nízká terária do 40 cm. Nezbytný je obzvláště pro pouštní, polopouštní, tropická terária a terária s rostlinami. Vyzařování světla zářivky se se vzdáleností výrazně snižuje, proto je třeba ho  reflektorem podpořit.

Vlastnosti

Délka116 cm
Šířka5.5 cm
Výška6 cm
Hmotnost0,230 kg
Hmotnost celého balení:0,300 kg