Kategorie produktů

Reflektor 120cm 36W

Reflektor 120cm 36W

Pro zefektivnění a zkvalitnění osvětlení v teráriu je určený reflektor.   Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 17 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 439 Kč, ušetříte 20 Kč (5 %)

419včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 53113
  • EAN 4022573860702
  • Výrobce / dodavatel Juwell
  • Hmotnost 0,230 kg

Popis výrobku

Pro zefektivnění a zkvalitnění osvětlení v teráriu je určený reflektor.
 
Je to lehký tenký hliníkový plech, který se pomocí plastových nebo kovových úchytek nasadí přímo na lineární zářivku. Balení obsahuje 2 plastové úchytky na T5 i T8 zářivky. Reflektor se dá kolem zářivky libovolně natáčet, takže můžete tok světla směřovat kam potřebujete. Vyleštěný hliník odráží světlo a výrazně zintenzivní záření. Hliník je poměrně tvárný, takže na případnou úpravu nebo zkrácení stačí jen ostré nůžky.

Použití:

Reflektor se používá na zářivku 36 W a 40 W, která je zapojena v předřadníku nebo uchycena v pevných paticích na rampě a nemá tedy nad sebou pevný kryt, jako osvětlovací tělesa, ty už zpravidla mají reflektor (tedy odrazovou plochu pro světlo) zabudovaný v sobě. Reflektor by neměl nikdy chybět v teráriích nad 40 cm výšky, ale hodí se i pro nízká terária do 40 cm. Nezbytný je obzvláště pro pouštní, polopouštní, tropická terária a terária s rostlinami. Vyzařování světla zářivky se se vzdáleností výrazně snižuje, proto je třeba ho  reflektorem podpořit.

Toto zboží nelze zaslat zásilkovou službou. Je možný pouze osobní odběr.

Vlastnosti

Délka116 cm
Šířka5.5 cm
Výška6 cm
Hmotnost0,230 kg
Hmotnost celého balení:0,300 kg