Kategorie produktů

Loskuták..jak na to

Loskuták..jak na to

Zkušený chovatel Vám poradí, co je třeba před koupí loskutáka zvážit, jakým způsobem mu snadno zařídit všestranně vyhovující ubytování, jakou stravu (složení a množství) loskuták potřebuje. Poučíte se o základních pravidlech...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 4 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 99 Kč, ušetříte 50 Kč (51 %)

49včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 314
  • EAN 9788072361519
  • Výrobce / dodavatel Vašut
  • Hmotnost 0,130 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Zkušený chovatel Vám poradí, co je třeba před koupí loskutáka zvážit, jakým způsobem mu snadno zařídit všestranně vyhovující ubytování, jakou stravu (složení a množství) loskuták potřebuje. Poučíte se o základních pravidlech péče a chovu - adaptování po koupi, očkování, volné létání v místnosti, zastřihování křídel a drápků, možná nebezpečí, úrazy a první pomoc, loskuták a děti, loskuták a jiná domácí zvířata, s loskutákem na cestách... a mnohé další.

Samozřejmě nechybí kapitoly zaměřené na zdravotní otázky (možná onemocnění, příznaky, prevence), odchov mláďat, rady, jak nejspolehlivěji naučit loskutáka mluvit. Zvláštní příloha "porozumějte loskutákovi" čtivě charakterizuje povahu a specifické chování loskutáka (co to znamená, když loskuták zívá, kýchá, protahuje se, sedá člověku na rameno...) i jeho život ve volné přírodě.

Vlastnosti

Délka20 cm
Šířka16.5 cm
Výška0.4 cm
Hmotnost0,130 kg
Hmotnost celého balení:0,130 kg