Kategorie produktů

Bydlí s námi...Pes

Bydlí s námi...Pes

Z této knihy zjistíte nejen, které plemeno je pro Vás nejvhodnější a jaké vybavení budete potřebovat, ale i kde pejska sehnat, jak ho seznámit s novým domovem a naučit základním hygienickým návykům. Stručně a jasně se dozvíte vše,...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 1 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 49 Kč, ušetříte 30 Kč (61 %)

19včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 107
  • EAN 9788085768169
  • Výrobce / dodavatel Fragment
  • Hmotnost 90 g

Popis výrobku

Z této knihy zjistíte nejen, které plemeno je pro Vás nejvhodnější a jaké vybavení budete potřebovat, ale i kde pejska sehnat, jak ho seznámit s novým domovem a naučit základním hygienickým návykům. Stručně a jasně se dozvíte vše, co potřebujete vědět o každodenní i speciální péči: správně krmení - množství, frekvence a složení, péče o srst, očkování, odčervování, příznaky onemocnění, jak podávat léky, atd.

Názorný obrazový průvodce vysvětlí správné postupy při základním výcviku. Nechybí informace o rozmnožování, vývoji štěňat. Přehledný rejstřík Vám pomůže snadno vyhledat jakoukoli potřebnou informaci.

Kniha je bohatě ilustrována, poutavé fotografie stejně jako mimořádně zajímavý a přínosný text jsou dílem známé autorky a fotografky Heleny Piersové.

Vlastnosti

Délka20 cm
Šířka16.5 cm
Výška0.2 cm
Hmotnost90 g
Hmotnost celého balení:90 g