Kategorie produktů

Dalmatin - Fortuna

Dalmatin - Fortuna

Tato kniha poskytuje velmi potřebné informace o dalmatinovi a jeho předcích, povaze a standardu, stejně jako rady, jak si správně psa vybrat, jak ho krmit, dobře vycvičit, informace o preventivní zdravotní péči a povaze plemene. Nový majitel...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 18 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 299 Kč, ušetříte 100 Kč (33 %)

199včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 513
  • EAN 9788073210601
  • Výrobce / dodavatel Fortuna
  • Hmotnost 0,560 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Tato kniha poskytuje velmi potřebné informace o dalmatinovi a jeho předcích, povaze a standardu, stejně jako rady, jak si správně psa vybrat, jak ho krmit, dobře vycvičit, informace o preventivní zdravotní péči a povaze plemene. Nový majitel přivítá rady, jak připravit domov na příchod štěněte a kterak předcházet problémům se štěňaty.

Vysoce zasvěcený text v této knize je navíc doprovázen více než 135 barevnými fotografiemi, které jsou stejně přitažlivé jako poučné. Srozumitelné pokyny a informace jsou zdůrazněny tak, aby co nejvíce usnadnily přístup ke všemu, co čtenář potřebuje vědět o životě s dalmatinem.

Tato kniha ukáže cestu, jak předcházet problémům, ať už to jsou potíže s výživou, alergiemi či blechami, poslouží majiteli psa jako nezbytný průvodce potřebami psa od štěněcího věku do seniorských let. Kniha je doporučena špičkovými chovateli a cvičiteli, její pečlivé pročtení by mělo být tím prvním, co udělá každý nový majitel dalmatina.

Vlastnosti

Délka21.5 cm
Šířka17 cm
Výška1.5 cm
Hmotnost0,560 kg
Hmotnost celého balení:0,560 kg