Kategorie produktů

Briard - Timy

Briard - Timy

S ohledem na svou velikost a také vyšší nároky na cvičení a pohyb vůbec, však není briard pes vhodný pro každého, jistě ne pro nepoučeného majitele. Publikace pečlivě rozebírá povahu a potřeby plemene, radí s koupí (kde a jak),...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 2 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 79 Kč, ušetříte 40 Kč (51 %)

39včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 432
  • EAN 9788080650162
  • Výrobce / dodavatel Timy
  • Hmotnost 0,280 kg

Popis výrobku

S ohledem na svou velikost a také vyšší nároky na cvičení a pohyb vůbec, však není briard pes vhodný pro každého, jistě ne pro nepoučeného majitele. Publikace pečlivě rozebírá povahu a potřeby plemene, radí s koupí (kde a jak), správnou výchovou, popisuje důležité zkušenosti, které musí pes získat, návody k výuce správných návyků ve vztahu k dětem, ostatním zvířatům, cizím lidem (dobře vychovaný briard je v tomto ohledu zcela bezproblémový). Protože briardovu přirozenou potřebu pohybu a pracovního nasazení je třeba naplňovat, kniha přináší mnoho nápaditých možností, jak zaměstnat briarda coby moderní užitkové zvíře (tahání vozíku, závody, psí sporty, briard jako pes záchranář či obranář, průvodce postižených). Kapitola věnovaná výživě a péči obsahuje nezbytné informace o vhodném krmivu a správné četnosti krmení a napájení, radí v údržbě očí, uší, zubů a drápů a hlavně bohaté briardovy srsti; kapitola o nemocech popisuje příznaky nejčastějších onemocnění a možnosti léčení.

Samozřejmě nechybí ani zajímavé poučení o historii plemene, vnějškových vlastnostech a plemenném standardu, teorii a praxi vystavování, podmínkách chovu. Publikace je doplněna více než padesáti barevnými fotografiemi.

Vlastnosti

Délka22 cm
Šířka12 cm
Výška1.4 cm
Hmotnost0,280 kg
Hmotnost celého balení:0,280 kg