Kategorie produktů

Drobní savci v teráriích a klecích

Drobní savci v teráriích a klecích

Vzhledem k široké použitelnosti by kniha "Drobní savci" neměla chybět v knihovničce žádného zájemce o jejich chov či pozorování v přírodě. Všeobecná část publikace je věnována celkové charakteristice savců, údajům ohledně...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 4 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 175 Kč, ušetříte 76 Kč (43 %)

99včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 255
  • EAN 9788086351001
  • Výrobce / dodavatel Ratio
  • Hmotnost 0,160 kg

Popis výrobku

Vzhledem k široké použitelnosti by kniha "Drobní savci" neměla chybět v knihovničce žádného zájemce o jejich chov či pozorování v přírodě.


Všeobecná část publikace je věnována celkové charakteristice savců, údajům ohledně získávání zvířat, jejich transportu a manipulace s nimi, ubytování v chovných zařízeních a hygieně chovu, prevenci nemocí a správnému krmení.

Rozsáhlejší speciální část popisuje chov vybraných druhů: hlodavci, zajíci, hmyzožravci, bércouni, letouni, tany, primáti, šelmy, damani, vačnatci. U každého druhu je uvedena čeleď, celý latinský i český název, podrobný vnější popis, původ, životní strategie v přirozeném prostředí, dále konkrétní požadavky na chov a odchov, zvláštnosti i zajímavosti. Speciální příloha nabízí přehled celosvětově ohrožených druhů a přehled některých savců žijících na území ČR - včetně výkladu rozlišovacích znaků.

Vlastnosti

Délka20.4 cm
Šířka14.3 cm
Výška0.5 cm
Hmotnost0,160 kg
Hmotnost celého balení:0,160 kg