Kategorie produktů

Plemena koček-průvodce do kapsy-Aventinu

Plemena koček-průvodce do kapsy-Aventinu

Úvodní část knihy obsahuje výčet největších světových organizací a klubů chovatelů koček, přehled barevných variet podle FIFe, zbarvení srsti a exteriérové znaky podle EMS, základní poučení o genetice a genetických vlivech na...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 10 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 259 Kč, ušetříte 26 Kč (10 %)

233včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 638
  • EAN 9788071512509
  • Výrobce / dodavatel Aventinum
  • Hmotnost 0,530 kg

Popis výrobku

Úvodní část knihy obsahuje výčet největších světových organizací a klubů chovatelů koček, přehled barevných variet podle FIFe, zbarvení srsti a exteriérové znaky podle EMS, základní poučení o genetice a genetických vlivech na zbarvení srsti.

Jednotlivá hesla charakterizující více než stovku plemen jsou řazena abecedně a přinášejí kromě přesného popisu vnějšího vzhledu (tvar hlavy a těla, zbarvení očí a srsti včetně možných odchylek a variant, délka srsti, tvar a délka uší, nosu, tlapek) také zajímavé informace o původu, historii a povaze plemene, jeho specifika a zajímavosti. Encyklopedii doprovází praktický rejstřík českých názvů plemen a barevných variet a slovníček méně známých výrazů. Na téměř 200 ilustracích a 120 fotografiích jsou jako v první knize u nás zachyceny nejnovější změny ve vzhledu některých plemen.

Vlastnosti

Délka20.5 cm
Šířka14.5 cm
Výška1.5 cm
Hmotnost0,530 kg
Hmotnost celého balení:0,530 kg