Kategorie produktů

Dravci Evropy, sev.Af. a Blízkého východu - Ševčík

Dravci Evropy, sev.Af. a Blízkého východu - Ševčík

Kniha Dravci – určování v letu přináší aktuální vhled do problematiky určování dravců v Evropě a v přilehlých oblastech.

  [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 22 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 699 Kč, ušetříte 180 Kč (26 %)

519včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 40072
  • EAN 9788072912551
  • Výrobce / dodavatel Ševčík
  • Hmotnost 1,44 kg

Popis výrobku

Vysoce informativní text této publikace se do detailů zabývá celkovým vzhledem, opeřením a pelicháním jednotlivých druhů ve všech věkových kategoriích, popisuje jejich variabilitu, poddruhy, rozšíření a chování. Kniha obsahuje přes 1 100 fotografií, což představuje nejrozsáhlejší kolekci snímků dravců západního Palearktu, která kdy byla publikována. Fotografie byly pečlivě vybrány tak, aby co nejpřesněji zobrazovaly zástupce jednotlivých druhů, a zároveň tak, aby ukázaly zásadní detaily, které u těchto ptáků umožňují identifikovat věk a pohlaví. V mnohem širším měřítku než v jakékoli předchozí publikaci podobného druhu je zde představena tematika geografických forem a hybridizace druhů.
Dick Forsman je finský ornitolog s celoživotním zájmem o dravce, specializuje se zejména na problematiku jejich identifikace. O tomto tématu již sepsal mnoho článků do odborných časopisů, zároveň je také autorem několika význačných knih. Krom toho je vášnivým fotografem.

Vlastnosti

Délka25 cm
Šířka17.5 cm
Výška3 cm
Hmotnost1,44 kg
Hmotnost celého balení:1,50 kg