Kategorie produktů

Topení do objímky 150W keramické Exo Terra Hagen

Topení do objímky 150W keramické Exo Terra Hagen

Topný zářič Heat Wave Lamp je určen k vyhřívání ze shora nebo z boku. Vydává infračervené záření, které není pro člověka viditelné. Toto záření...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 66 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 899 Kč, ušetříte 100 Kč (11 %)

799včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 55183
  • EAN 015561220477
  • Výrobce / dodavatel Hagen
  • Hmotnost 0,215 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Topný zářič Heat Wave Lamp je určen k vyhřívání ze shora nebo z boku. Vydává infračervené záření, které není pro člověka viditelné. Toto záření je však pro plazy velmi důležité, dlouhé vlny snadno pronikají pokožkou a podporují vitalitu a pohodu zvířat. Keramické těleso nesvítí, pouze vydává teplo, takže je vhodné i k nočnímu vyhřívání. Topný zářič je odolnější než žárovka, proto kolem něj můžete i rosit a používat ho ve vlhčím prostředí.

Instalace:

Zářič se namontuje do klasické šroubovací objímky E27 nebo keramické objímky s kabelem Namiba Terra, používejte výhradně keramické objímky, které jsou žáruvzdorné. K instalaci můžete použít speciální drátěné nebo kovové kryty. Volba správné wattáže zářiče záleží na velikosti vyhřívaného prostoru a teplotě, které chcete dosáhnout. V prvních dnech po zapojení zářiče je vhodné několikrát změřit teplotu na různých místech v teráriu a zkontrolovat, jestli má zvolený zářič správný výkon.

K regulaci vyhřívání je dobré použít spínací hodiny, díky kterým si zvolíte dobu, kdy bude těleso hřát.

Vlastnosti

Délka10.5 cm
Šířka10.5 cm
Výška11.5 cm
Hmotnost0,215 kg
Hmotnost celého balení:0,290 kg