Kategorie produktů

Obrazový atlas gekonů

Obrazový atlas gekonů

Obecná část knihy se věnuje systematice a charakteristice gekonů (rozčlenění do řádů, podřádů, čeledí, rodů, atd.; přesný popis vnější i vnitřní tělesné stavby, seznam chráněných druhů...), určování pohlaví, rozmnožování...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 12 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 299 Kč, ušetříte 30 Kč (10 %)

269včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 288
  • EAN 9788090276000
  • Výrobce / dodavatel Petr Esterka
  • Hmotnost 0,480 kg

Popis výrobku

Obecná část knihy se věnuje systematice a charakteristice gekonů (rozčlenění do řádů, podřádů, čeledí, rodů, atd.; přesný popis vnější i vnitřní tělesné stavby, seznam chráněných druhů...), určování pohlaví, rozmnožování a šlechtění. Najdete zde i praktické informace ohledně chovu, jako je zařízení terária a jeho příslušenství, správné krmení, nemoci a parazité a obrana před nimi. Nechybí rozličné zajímavosti a specifika - nejmenší i největší, nejbarevnější a nejkrásnější druhy, druhy snadno i obtížněji chovatelné.

V atlasové části najdete u každého jednotlivého druhu barevný portrét, latinský i český název, podčeleď, údaje o rozšíření ve volné přírodě, vzhledovou charakteristiku a podrobnou charakteristiku chovných nároků - potřebná teplota, vlhkost i vybavení terária. Navíc konkrétní zvláštnosti a užitečné poznámky a tipy ohledně krmení a další péče. Ze závěrečných stránek publikace se dozvíte, kde žijí gekoni nejblíže České republiky a jak je lze v přírodě lovit, včetně zajímavých loveckých historech a zážitků autora. Snadnou orientaci v atlasu zaručuje praktický přehledný rejstřík.

Vlastnosti

Délka24 cm
Šířka16.5 cm
Výška1 cm
Hmotnost0,480 kg
Hmotnost celého balení:0,480 kg