Kategorie produktů

Bydlí s námi...Myška

Bydlí s námi...Myška

Myšky jsou skvělým a stále oblíbenějším domácím mazlíčkem. Mají přinejmenším jednu neocenitelnou vlastnost - jsou velmi nenáročné na prostor i na potravu. Jejich chov si tak může dovolit opravdu každý. Praktická příručka (nejen)...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 1 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 49 Kč, ušetříte 30 Kč (61 %)

19včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 82
  • EAN 9788072001156
  • Výrobce / dodavatel Fragment
  • Hmotnost 90 g

Popis výrobku

Myšky jsou skvělým a stále oblíbenějším domácím mazlíčkem. Mají přinejmenším jednu neocenitelnou vlastnost - jsou velmi nenáročné na prostor i na potravu. Jejich chov si tak může dovolit opravdu každý. Praktická příručka (nejen) pro mladé chovatele se podrobně zabývá chovem myší a potkanů způsobem přístupným i malým dětem, které většinou dostanou malého kamaráda na starost.

Knížka odpovídá na všechny typické otázky: jakou myšku si pořídit a kde ji koupit (nebo odchytit), v čem ji chovat a jak pelíšek udržovatž čistý, jaké hračky jí pořídit, jak s myškou zacházet, snadno ji ochočit a porozumět jí. A samozřejmě také co dělat v případě, že Váš mazlíček onemocní (prevence a léčba), čím myš či potkana krmit, aby byli spokojení a zdraví (správné množství a složení, potřebné vitamíny a minerály, čeho se vyvarovat). Nechybí kapitoly věnované rozmnožování a odchovu mláďat. A další praktické rady (cestování s myškou, aj.).

Dozvíte se i mnoho zajímavého o různých druzích myši, o jejích příbuzných a jejím životě ve volné přírodě. 

Autorem publikace je zkušený odborník, pracovník pražské zoologické zahrady. Doprovázeno množstvím poutavých barevných fotografií.

Vlastnosti

Délka20 cm
Šířka16.5 cm
Výška0.2 cm
Hmotnost90 g
Hmotnost celého balení:90 g