Kategorie produktů

Čerpadlo Repti Flo 200 - ExoTerra Hagen

Čerpadlo Repti Flo 200 - ExoTerra Hagen

Určeno pouze pro sladkou vodu. Čerpadlo je vhodné k použití v akváriích i teráriích např. pro terarijní vodopády, cirkulaci vody apod. Čerpadlo je vhodné k použití ve vodě do...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 8 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 259 Kč, ušetříte 10 Kč (4 %)

249včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 56122
  • EAN 015561220903
  • Výrobce / dodavatel Hagen
  • Hmotnost 0,180 kg

Popis výrobku

Určeno pouze pro sladkou vodu. Čerpadlo je vhodné k použití v akváriích i teráriích např. pro terarijní vodopády, cirkulaci vody apod. Čerpadlo je vhodné k použití ve vodě do +35 °C.

Použití:

Čerpadlo umístěte do čisté vody na dno nádrže. Písek nebo jiné pevné nečistoty a naplaveniny způsobují předčasné zanášení vnitřních částí čerpadla, případně mohou činnost čerpadla zastavit úplně. Zajistěte, aby voda neobsahovala vetší částice nečistot, jedině tak zabráníte poškození krytu vrtulky nebo vrtulky samé. Je-li v akváriu jemný písek, je třeba jako prevenci před ucpáním použít Repti Flo molitan (lze zakoupit samostatně). Zapojte čerpadlo do elektrické sítě. Při prvním použití musí být čerpadlo naplněno čistou vodou. Jestliže čerpadlo nezačne ihned fungovat, jemně jím zatřepte, aby byly uvolněny případné vzduchové bubliny.

Zajistěte, aby čerpadlo bylo během provozu zcela ponořené ve vodě - čerpadlo nesmí nikdy běžet nasucho!

Vlastnosti

Délka5 cm
Šířka4.5 cm
Výška3.5 cm
Hmotnost0,180 kg
Hmotnost celého balení:0,220 kg