Kategorie produktů

Topný kámen 3W - Robimaus

Topný kámen 3W - Robimaus

Tento topný kámen je věrnou napodobeninou přírodního kamene

  [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 36 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 459 Kč, ušetříte 20 Kč (4 %)

439včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 55550
  • EAN 8595203000978
  • Výrobce / dodavatel Robimaus
  • Hmotnost 0,380 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Topný kámen 3 W

Tento nízkowattový výhřevný kámen slouží ke kontaktnímu vyhřívání terarijních zvířat malé velikosti (jako jsou např. malé ještěrky, gekoni, pavouci nebo žáby). Je vyroben z vysoce kvalitní umělé hmoty. Její tvar je kopií opravdových kamenů a působí velmi přirozeně. Spodní část je zabroušena rovinnou bruskou, takže na rovné podložce výborně sedí a omezuje její poškrábání. Topné těleso je vyrobeno z kvalitních keramických topných tělísek a je hermeticky uzavřeno proti vnikání vody, což dovoluje provoz i ve velmi vlhkém prostředí. Elektrický kabel je 1,5 m dlouhý.

Instalace: Kámen umístěte na vhodné místo na dno terária. Přívodní kabel musí být zajištěn proti poškození mechanickému i poškození zvířaty (okousání). Teprve potom připojte k elektrické síti. Kámen se zahřívá postupně.

Bezpečnostní opatření: je třeba mít na zřeteli, že výrobek je připojen k elektrické síti, proto je nutné zachovávat odpovídající zásady bezpečnosti při práci s elektrospotřebiči. Kabely je třeba chránit před případným poškozením od zvířat!

Vlastnosti

Délka13.5 cm
Šířka8.5 cm
Výška3 cm
Hmotnost0,380 kg
Hmotnost celého balení:0,390 kg