Kategorie produktů

Leonberger-Dona

Leonberger-Dona

Autorka publikace, zkušená chovatelka a poradkyně chovu, citlivě a odborně charakterizuje povahu plemene (jaký je leonberger a pro koho se hodí), radí ve výběru štěněte, přípravě domova před...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 10 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 125 Kč, ušetříte 13 Kč (10 %)

112včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 1
  • EAN 9788086136516
  • Výrobce / dodavatel Dona
  • Hmotnost 0,240 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Autorka publikace, zkušená chovatelka a poradkyně chovu, citlivě a odborně charakterizuje povahu plemene (jaký je leonberger a pro koho se hodí), radí ve výběru štěněte, přípravě domova před jeho příchodem, prvních krocích k společnému soužití, výchově psa a jeho socializaci. Maximální pozornost věnuje otázce krmení, množství a kombinování stravy, péči o vzhled i o zdraví leonbergera (koupání, údržba srsti, čištění očí, uší a zubů; nejčastější nemoci a úrazy, první domácí pomoc) i jiným praktickým otázkám (dovolená a pes). Není zapomínáno ani na chovatele, kniha přináší genetické minimum, rady ohledně péče o březí fenu, pomoci při porodu a péči o novorozená štěňata, nechybí také charakteristika oblastních, krajských, národních i mezinárodních výstav, výčet zadávaných titulů, popis plemenného standardu a informace o leonberger klubech (včetně užitečných kontaktních adres). V knize samozřejmě najdete i stručnou historii plemene, které je kamarádem doslova ve VELKÉM.
Odborný text je prokládán množstvím fotografií a zábavnými osobními příběhy a zážitky chovatelů ze života s leonbergery.

Vlastnosti

Délka20 cm
Šířka14.5 cm
Výška1 cm
Hmotnost0,240 kg
Hmotnost celého balení:0,240 kg