Kategorie produktů

Japonský Chin - Dajares

Japonský Chin - Dajares

Ten, kdo se rozhodne pořídit si štěňátko, si však musí uvědomit, že přijdou i povinnosti, které musí majitel pejska dennodenně plnit, zvláště když se jedná o plemeno tak specifické. Bohatě ilustrovaná publikace Dagmar Bergerové...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 26 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 59 Kč, ušetříte 30 Kč (51 %)

29včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 411
  • EAN 9788090274044
  • Výrobce / dodavatel Dajares
  • Hmotnost 0,210 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Ten, kdo se rozhodne pořídit si štěňátko, si však musí uvědomit, že přijdou i povinnosti, které musí majitel pejska dennodenně plnit, zvláště když se jedná o plemeno tak specifické.

Bohatě ilustrovaná publikace Dagmar Bergerové Vám poradí s výběrem ideálního vybavení, přípravou domova před příchodem štěněte, sestavením vhodného jídelníčku pro štěně i dospívajícího psa. Poznáte rozdíl mezi výchovou a výcvikem, dozvíte se, jak správně psa koupat a pečovat o jeho srst i jak má vypadat ostatní pravidelná péče, zjistíte, jaká jsou nejtypičtější onemocnění tohoto malého plemene i jak jim lze předcházet. Z kapitoly věnované chovu získáte základní informace o rozmnožování a zdokonalování plemene, krytí, porodu, vývoji štěňat. Kapitola o vystavování popisuje zejména přípravu psa na výstavu, plemenný standard.

Japonský Chin je orientální druh psa, v publikaci nechybí vhled do bohaté historie tohoto "císařského plemene", jehož zbožňování a uctívání u japonských dynastií neznalo hranic. Pejsek s tmavou skvrnou či flíčkem v bílé lysince na hlavě má prý požehnání samotného Buddhy.

Vlastnosti

Délka21 cm
Šířka15 cm
Výška0.8 cm
Hmotnost0,210 kg
Hmotnost celého balení:0,210 kg