Kategorie produktů

Ventilátor terarijní 1ks s adapterem

Ventilátor terarijní 1ks s adapterem

Správná výměna vzduchu je velmi důležitá pro pohodu zvířat a prevenci onemocnění. Mnoho terarijních zvířat, například chameleoni a suchozemské želvy, nesnáší příliš stojatý vzduch. Zjistěte si, jaké má Vámi chované zvíře...   [Celý popis produktu]

Tento produkt již není dostupný. Vyberte si prosím některý z alternativních produktů níže

  • Kód zboží 550770
  • EAN 4027058007702
  • Výrobce / dodavatel Namiba Terra
  • Hmotnost 0 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Správná výměna vzduchu je velmi důležitá pro pohodu zvířat a prevenci onemocnění. Mnoho terarijních zvířat, například chameleoni a suchozemské želvy, nesnáší příliš stojatý vzduch. Zjistěte si, jaké má Vámi chované zvíře na toto požadavky!

Ventilátor pomůže k lepší výměně vzduchu, aniž by dělal průvan, který zvířatům také škodí. Miniventilátor také zabrání i nežádoucímu mlžení skel ve velmi vlhkých teráriích. Do menších terárií stačí umístit jeden větráček, do prostornějších terárií použijte větráčků více. Pro dosažení optimální výměny vzduchu, napojte ventilátor na spínací hodiny a nechte ho běžet ve zvolených intervalech.

Ventilátor je vybaven transformátorem na 12 V, takže je maximálně omezeno riziko úrazu elektrickým proudem. Od transformátoru vede cca 170 cm dlouhý kabel, který je zakončen konektorem. Od ventilátoru vede kabel cca 15 cm zakončený také konektorem. Výhoda konektoru je taková, že pro protažení kabelu od ventilátoru do terária, stačí otvor o průměru      10 mm.

Vlastnosti

Délka0 cm
Šířka0 cm
Výška0 cm
Hmotnost0 kg
Hmotnost celého balení:0 kg