Kategorie produktů

Kompaktní zářivka 7W 14cm G23 UV-plus Namiba Terra

Kompaktní zářivka 7W 14cm G23 UV-plus Namiba Terra

Úsporná zářivka Replux UV-Plus slouží jako zdroj UV-A a UV-B záření pro terarijní zvířata. Vyzařuje 30 % UV-A a 8 % UV-B. Díky malé wattáži a velikosti je vhodná i pro velmi malá terária, pro tropické, polopouštní a pouštní plazy.Tato...   [Celý popis produktu]

Tento produkt již není dostupný. Vyberte si prosím některý z alternativních produktů níže

  • Kód zboží 551636
  • EAN 4027058016360
  • Výrobce / dodavatel Namiba Terra
  • Hmotnost 31 g

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Úsporná zářivka Replux UV-Plus slouží jako zdroj UV-A a UV-B záření pro terarijní zvířata. Vyzařuje 30 % UV-A a 8 % UV-B. Díky malé wattáži a velikosti je vhodná i pro velmi malá terária, pro tropické, polopouštní a pouštní plazy.

Tato zářivka má patice G23 a je možné k ní dokoupit speciální adaptér, aby se zářivka dala našroubovat do klasické keramické objímky s kabelem Namiba Terra nebo keramické objímky Robimaus. Instaluje se nejlépe do horizontální polohy přímo nad zvířata, do vzdálenosti max. 20 cm od nich, protože se zvyšující se vzdáleností vyzařování UV rychle klesá. Vyzařování UV záření max. 1 rok. Vyrobeno v EU.

Důležitá upozornění: instalujte dovnitř terária - UV-B paprsky skrz sklo nebo plexisklo neprojdou! Kompaktní zářivka nevydává moc tepla, proto je zdroj tepla nutné do terária dodat zvlášť. Starou zářivku dejte do sběrného dvora nebo odevzdejte k recyklaci v obchodech se svítidly.

 

Rozměry:

délka zářivky (včetně patice): cca 13,5 cm

Vlastnosti

Délka13.5 cm
Šířka2.5 cm
Výška0 cm
Hmotnost31 g
Hmotnost celého balení:30 g