Kategorie produktů

Kompaktní zářivka 23W 6%UVB-plus D3 E27 Namiba Terra

Kompaktní zářivka 23W 6%UVB-plus D3 E27 Namiba Terra

Kompaktní zářivka Replux UV-Plus slouží jako zdroj UV-A a UV-B záření pro terarijní zvířata. Vyzařuje 30 % UV-A a 6 % UV-B. Díky malé wattáži a velikosti je vhodná pro menší a střední terária, pro tropické, polopouštní a pouštní...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 51 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 679 Kč, ušetříte 50 Kč (7 %)

629včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 551631
  • EAN 4027058016315
  • Výrobce / dodavatel Namiba Terra
  • Hmotnost 93 g

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Kompaktní zářivka Replux UV-Plus slouží jako zdroj UV-A a UV-B záření pro terarijní zvířata. Vyzařuje 30 % UV-A a 6 % UV-B. Díky malé wattáži a velikosti je vhodná pro menší a střední terária, pro tropické, polopouštní a pouštní zvířata.

Jednoduchá instalace rovnou do klasické objímky E27. Po zašroubování z objímky kouká jen 11 cm dlouhá část zářivky. Instaluje se přímo nad zvířata, do vzdálenosti 5 - 40 cm od zvířat, se zvyšující se vzdáleností vyzařování UV rychle klesá. Vyzařování UV záření max. 1 rok. Vyrobeno v EU.

Důležitá upozornění: instalujte dovnitř terária - UV-B paprsky skrz sklo nebo plexisklo neprojdou! Kompaktní zářivka nevydává moc tepla, proto je zdroj tepla nutné do terária dodat zvlášť.

Kompaktní zářivku je nejlepší zapojit do celokeramických objímek - keramická objímka s kabelem Namiba Terra a keramická objímka Robimaus. Při použití keramických krytů jsou vhodné tyto velikosti: keramické stínítko na zářivku.

 

Rozměry:

délka i se závitem: cca 14,5 cm

šířka (průměr zářivky): cca 5,5 cm


Vlastnosti

Délka14 cm
Šířka5.5 cm
Výška0 cm
Hmotnost93 g
Hmotnost celého balení:250 g