Kategorie produktů

Zvěrolékař pro kočku

Zvěrolékař pro kočku

Obecná část se věnuje anatomii a fyziologii kočky, zařízení bytu pro kočku, správné výživě a krmení, péči o vzhled, identifikaci a vakcinaci a dalším náležitostem držení i chovu. Samostatné kapitoly se zaměřují na popis výstavby...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 14 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 178 Kč, ušetříte 18 Kč (10 %)

160včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 546
  • EAN 9788090338906
  • Výrobce / dodavatel Fauna
  • Hmotnost 0,410 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Obecná část se věnuje anatomii a fyziologii kočky, zařízení bytu pro kočku, správné výživě a krmení, péči o vzhled, identifikaci a vakcinaci a dalším náležitostem držení i chovu.

Samostatné kapitoly se zaměřují na popis výstavby a funkce očí, uší, kůže a srsti, dechového, cirkulačního, zažívacího, nervového a pohybového aparátu, popis metabolizmu a rozmnožování. Včetně možných souvisejících onemocnění. Nechybí výčet parazitóz a infekčních chorob (projevy onemocnění, prevence a léčba), doporučený postup první pomoci v naléhavých situacích jako jsou úrazy, otravy, alergie či horečka; základní informace o genetice, dědičných a vrozených vadách. Pozornost je věnována i typickým zdravotním problémům jednotlivých plemen.

Publikace nemůže obsáhnout celou "kočičí medicínu", pomáhá však v základní orientaci a přináší množství užitečných doporučení, ověřených rad a aktuálních poznatků. Text je doprovázen zdařilými ilustracemi.

Autorka, MVDr. Květoslava Mahelková, se pofesně zabývá klasickou i alternativní, nechirurgickou medicínou pro malá zvířata, se speciálním zaměřením na kočky. Je dlouholetou mezinárodní posuzovatelkou pro všechna plemena a známou poradkyní chovu.

Vlastnosti

Délka23 cm
Šířka16.2 cm
Výška1.5 cm
Hmotnost0,410 kg
Hmotnost celého balení:0,410 kg