Kategorie produktů

Výcvik skokového koně - Brázda

Výcvik skokového koně - Brázda

Ernest Dillon, který je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem, se zde zaměřuje na důležitost tréninku a výběr správného trenéra, výběr správného koně, práci s koněm na lonži i dlouhých otěžích, obsedání...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 40 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 495 Kč, ušetříte 49 Kč (10 %)

446včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 30082
  • EAN 9788020903969
  • Výrobce / dodavatel Brázda
  • Hmotnost 0,880 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Ernest Dillon, který je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem, se zde zaměřuje na důležitost tréninku a výběr správného trenéra, výběr správného koně, práci s koněm na lonži i dlouhých otěžích, obsedání a drezurní práci s důrazem na korektní sed jezdce a správné používání pomůcek.

Jádrem knihy je trénink skákání, počínaje prací s bariérami, přes kavalety po kombinace, související distance, různé typy překážek a větší, náročnější parkúry. Celá jedna část je věnovaná vypořádání se s realitou a praktickými aspekty soutěží.

Kniha je jasným dokladem toho, že její autor si je vědom skutečnosti, jak se tréninkové metody neustále vyvíjejí, že každý člověk, jezdce nevyjímaje, má jinou schopnost učit se nové věci. Tyto skutečnosti se odrážejí ve způsobu, jakým je text prezentován - kromě odborných rad a zkušeného přístupu v něm najdete i humorné pasáže popisující žertovné situace, které často obveselují náročný a vážný svět jezdeckého sportu.

Vlastnosti

Délka27.5 cm
Šířka21.5 cm
Výška1.5 cm
Hmotnost0,880 kg
Hmotnost celého balení:0,880 kg