Kategorie produktů

Ježdění podle Sally Swift-Brázda

Ježdění podle Sally Swift-Brázda

Sally Swift, známá převratnou výukovou filozofií, zdůrazňující uvědomování si těla, význam „měkkých očí“, správného dýchání, centrování a rovnováhy, byla půl století průkopníkem mezi instruktory jezdectví.

  [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 23 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 290 Kč, ušetříte 29 Kč (10 %)

261včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 30086
  • EAN 9788020904126
  • Výrobce / dodavatel Brázda
  • Hmotnost 0,525 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

V této knize poprvé formulovala své metody, které umožní koni a jezdci dosáhnout harmonie, pracovat společně, přirozeně, bez bolesti.Na rozdíl od tradičních učitelů nedůvěřuje Sally Swift silovým výcvikovým technikám, které mají za následek ztuhlá těla a ježdění v napětí. Místo toho spoléhá na živé, neobvyklé, vysoce kreativní a ověřené představy („Představte si, že jste smrk; kořeny rostou ze středu vašeho těla dolů a kmen roste nahoru“) a znalosti anatomie člověka a koně, které svědomitým jezdcům umožní přehodnotit zažité reakce a začít jezdit s přirozeným držením těla. Pohodlně, cíleně a radostně pak dosáhnout jezdeckých úspěchů.
Přesné ilustrace a fotografie, které nikdy předtím nebyly v knihách o ježdění použité, vysvětlují anatomii a zobrazují představy, aby mysli i tělu poskytly nový a uvolněný pohled na vnitřní proces ježdění.
Kniha je určena mírně pokročilým jezdcům i těm, kteří již postoupili k nejvyšším stupňům.

Váz., formát 165 x 235 mm, 200 stran, 140 čb. obr.

Vlastnosti

Délka24 cm
Šířka17 cm
Výška1.5 cm
Hmotnost0,525 kg
Hmotnost celého balení:0,525 kg