Kategorie produktů

Inkubátor ExoTerra

Doprava zdarma

Inkubátor ExoTerra

Exo Terra Reptile inkubátor využívá termo technologii, která umožňuje, aby zařízení udržovalo nastavenou teplotu. Teplotní rozsah je přibližně 2 °C až 60 °C, v závislosti na okolní...   [Celý popis produktu]

Nákupem tohoto zboží získáte 218 ROBIBODŮ, které můžete převést na slevu

Maloobchodní cena 5 990 Kč, ušetříte 600 Kč (10 %)

5 390včetně DPH

skladem

  • Kód zboží 52112
  • EAN 015561224994
  • Výrobce / dodavatel Hagen
  • Hmotnost 9,00 kg

Široký výběr zboží pro chovatele nabízí náš kamenný obchod v Rudné u Prahy

Popis výrobku

Exo Terra Reptile inkubátor využívá termo technologii, která umožňuje, aby zařízení udržovalo nastavenou teplotu. Teplotní rozsah je přibližně 2 °C až 60 °C, v závislosti na okolní teplotě. Teplotu lze snadno nastavit pomocí digitálního ovládání a jasné světlo na LED displeji zobrazuje aktuální teplotu inkubace. Inkubátor je možné použít i jako zimoviště pro plazy.

Inkubátor má průhledná dvířka a vnitřní osvětlení pro snadné sledování procesu inkubace. Na rozdíl od konvenčních líhní, Exo Terra inkubátor automaticky spustí chlazení, když teplota překročí nastavenou inkubační teplotu, a automaticky se přepne zpět do režimu vytápění, jestliže teplota klesne pod nastavenou teplotu inkubace.

Kombinace chlazení a topení je velmi užitečná v rychle se měnícím prostředí a během horkého léta. Exo Terra inkubátor zabraňuje ztrátě vajec v důsledku přehřátí, vždy automaticky přepne do režimu chlazení až do dosažení nastavené inkubační teploty. Vlhkost je zajištěna přidáním vody do vysouvacího zásobníku na spodní straně přístroje, nebo ze zdroje - nádoby s vodou (volitelně).

Vlastnosti

Délka32 cm
Šířka36 cm
Výška45 cm
Hmotnost9,00 kg
Hmotnost celého balení:9,50 kg